Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 
 
Podział maszyn introligatorskich PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 04 maja 2010 17:23

Maszyny Introligatorskie Podział:

  1. Maszyny do obróbki wydrukowanych arkuszy: liczarki, utrząsarki, krajarki jednonożowe, maszyny do złamywania, prasy do składek, maszyny do przyklejania wyklejek, przyklejek i wklejek. Maszyny do uszlachetniania druków: perforówki i bigówki, wykrawarki, wiertarki, maszyny do wytłaczania, lakierówki, laminówki i gumówki.
  2. Maszyny i urządzenia do przygotowania i kompletowania układów: maszyny do zbierania składek, kompletowanie wkładów, maszyny do szycia drutem, maszyny do szycia nićmi, maszyny do oklejania grzbietów, maszyny do wklejania wkładów, prasy książkowe, krajarki trójnożne, maszyny do barwienia grzbietów, zaokrąglarki grzbietów wkładu.
  3. Maszyny i urządzenia do łączenia wkładu z okładką: maszyny do nanoszenia kleju na wkład przy ustawianiu ręcznym, maszyny do wklejania wkładów w okładki twarde, maszyny do wklejania wkładów broszurowych, prasy do prasowania książek i maszyny do obwolutowania okładek.
  4. Maszyny i urządzenia do przygotowania i wykonania okładek: maszyny do przygotowania materiałów na okładki, maszyny do wykonania okładek, prasy do tłoczenia, maszyny dociskowe do drukowania grzbietów, maszyny do okładek z tworzyw sztucznych, maszyny do uszlachetniania okładek.
  5. Automatyczne linie introligatorskie: linie potokowe krojenia materiałów, linie potokowe opraw zeszytowych, linie potokowe opraw broszurowych, linie potokowe opraw twardych.